Revolucionāru dizainu nodrošināšana un mugurkaula stiprināšanas pelējuma laušana ir bijusi mūsu iedvesma 25 gadus. Kopš darbības sākuma Aspen ir laidis tirgū Aspen kakla kaklasiksnu, kas iedvesmoja pārmaiņas nozares pieejā dzemdes kakla aprūpei. Tas radīja pamatu daudziem sasniegumiem mugurkaula stiprināšanā, kas palīdz atrisināt gan klīniskās, gan biznesa problēmas, izmantojot drosmīgu, novatorisku pieeju. Aspen virza mūsu klientu un mūsu pašu cerības.

Kā svarīgu līdzekli pacienta atveseļošanai mēs saprotam mūsu darbības kritisko raksturu. Mēs izmantojam uz vajadzībām balstītu pieeju un dizainu, ņemot vērā gan veselības aprūpes sniedzēju, gan pacientu. Mēs ieguldām ievērojamus līdzekļus pētniecībā un attīstībā un nodrošinām svarīgu klīnisko testēšanu, kas ir nepārspējama un ko sagaida mūsu klienti. Kā mūsu jomas eksperti mūsu tiešās pārdošanas darbinieki atbalsta efektīvus rezultātus, izmantojot pastāvīgu izglītību un tālākizglītību. Pateicoties klīniski pārbaudītiem produktiem, Aspen izveidotā profesionālā medicīnas kopiena ir labi aprīkota, lai palīdzētu piedāvāt vislabākos pacientu rezultātus, izmantojot pētniecisku dizainu.

 

Tenortho iemieso tradīciju koncepciju, kas virzās uz nākotni. Ortopēdija ir iemesls dzīvot Tentorio ģimenei. Šis jaunais uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā, ir viņu aizraušanās rezultāts. Gadu gaitā viņi to pārvērta par uzņēmējdarbības veiksmes stāstu. Jauns izskats slēpj 50 gadu ilgu profesionalitātes, kaislības un panākumu pieredzi ortopēdisko ortožu un rehabilitācijas jomā. Inovāciju un tradīciju, izpētes, uzmanības detaļām un pilnveidotu materiālu sajaukums: šīs atšķirīgās iezīmes padara Tenortho par uzņēmumu, kas līdzinās nevienam citam. Pasaulē tik ļoti novērtēts īstā Made in Italy ražotājs

Viņu gars, Made in Italy un vēlme piedāvāt vienmēr jaunus, progresīvus produktus un risinājumus ir Tenortho raksturojošās iezīmes. Klients ir katras izvēles uzmanības centrā, pateicoties visaptverošam pakalpojumam un produktam, kas izstrādāts tikai viņa vajadzībām un prasībām. Galvenais mērķis ir uzlabot pacienta dzīves kvalitāti rehabilitācijas procesā un, galvenais, ļaut viņam pēc iespējas ātrāk atgūt fizisko veselību. Pastāvīgais dialogs ar nozares speciālistiem palielina uzņēmuma know-how, tādējādi ļaujot nepārtraukti uzlabot savu produktu kvalitātes standartus.

 

Mūsu mērķis ir uzlabot cilvēku veselību, samazināt sāpes ekstremitātēs un paātrināt atveseļošanos pēc traumām vai specifiskām slimībām, izstrādājot pasaules līmeņa ortozes un ar tiem saistītos medicīniskos piederumus. Pamatojoties uz mūsu 25 gadu pieredzi un pastāvīgām atsauksmēm no mūsu klientiem, mēs izstrādājam, testējam un ražojam savu produktu mūsu pašu pētniecības un attīstības iekārtās Šveicē un Ungārijā.

CHRISOFIX® pieder vairāki starptautiski nozares tendenču noteicēju patenti, un tiek reģistrēti citi patenti.

CHRISOFIX AG un CHRISOFIX HUNGARY Ltd. (iepriekš ORKRISZ Ltd.) ir privāti uzņēmumi. Viņi ir atbildīgi par ortopēdisko šinu/ortožu visā pasaulē patentētu produktu klāsta projektēšanu, izstrādi, ražošanu un pārdošanu. Abi juridiski neatkarīgi uzņēmumi pārstāv divas cieši saistītas neatkarīgas daļas: centrālos pakalpojumus (Chrisofix AG, Šveice) un ražotni (Chrisofix Hungary Ltd, Ungārija).

Pirmo patentu uz CHRISOFIX® tehnoloģiju 1995. gada beigās iesniedza K. Bolla MD., SIA CHRISOFIX dibinātājs (Šafhauzena, Šveice). CHRISOFIX® produktu ražošanu 1997. gadā uzsāka SIA Orkrisz (Budapešta). ). Kopš tā laika SIA CHRISOFIX nepārtraukti paplašina savu produktu klāstu, izstrādājot jaunas, ar patentu aizsargātas šinu tehnoloģijas un produktus.

CHRISOFIX® tehnoloģija ir jaunākā fiksācijas metode, ko raksturo apļveida (piem., Parīzes apmetums, termoplastiski materiāli) un segmentālās fiksācijas (šīnas un ortozes) priekšrocības. CHRISOFIX® produktu izmantošana padara šinu ātrāku un ekonomiskāku nekā iepriekš izstrādātās ekstremitāšu fiksācijas metodes 2020. gada beigās Chrisofix grupa tika pārdota profesionāliem privātajiem investoriem, un ar jaunu vadību un ambiciozu biznesa stratēģiju uzņēmums tiek gatavots uzlabot attiecības ar esošajiem partneriem, kā arī turpmākai darbības paplašināšanai un jaunu tirgu iekarošanai visā pasaulē.