Jau 25 gadus Aspen iedvesmas avots ir jaunas dizaina pieejas un inovatīvi risinājumi muguras ortožu radīšanā. Sākotnēji Aspen pilnībā mainīja izpratni par mūsdienām atbilstošu aprūpi pacientiem ar kakla daļas problēmām. Šodien šis produkts - cietā apkakle Vista® - ir tirgus līderis ASV. 7 no 10 pacientiem ar kakla daļas problēmām, kuru risināšanai ir nepieciešama cietā vai puscietā apkakle, ārsti ASV nozīmē Aspen Vista®.

Atzinība no profesionāļiem un pacientiem lika pamatus citu, muguras veselībai un ortopēdijai paredzētu, produktu radīšanai. Kompānija iegulda būtiskus resursus produktu pētniecībā un attīstībā, lai darba rezultāts būtu pacienta un ārsta vajadzībām atbilstošs, lieliski funkcionējošs un vienkārši lietojams.

Aspen ar saviem uz pētniecību balstītajiem produktu dizainiem piedāvā pacientiem labākos risinājumus labākajiem iespējamajiem atveseļošanās rezultātiem.

 

iWALKFree tika izveidots 1999. gadā ar mērķi piedāvāt pasaulē brīvroku / bezsāpju pārvietošanās iespējas. Neskatoties uz to, ka iWALK pacientiem ir pieejams jau vairāk nekā 20 gadus,  iWALKFree  joprojām strādā pie produkta uzlabojumiem un saglabā pasaules līderpozīciju brīvroku kruķu izstrādē un ražošanā.

iWALKFree no 2000. gada jūnija sākotnēji bija pieejams Kanādā. Drīz pēc tam iWALKFree kā medicīniskā ierīce tika reģistrēts Amerikas FDA un saņēma CE sertifikāciju Eiropā. Nākamajos desmit gados iWALKFree noteica standartu brīvroku pārvietošanās jomā.

Ar iWALKFree ir veikti daudzi klīniskie un universitāšu pētījumi. Produkts Ziemeļamerikas lielākajā medicīnas tirdzniecības izstādē ir ieguvis vairākus apbalvojumus, tostarp prestižo produktu inovācijas balvu (Manning Innovation Award) "Labākais jaunais produkts", kā arī balvas “Inovatīvākais produkts” un “Labākais mazumtirdzniecības produkts”. Turklāt, iWALK šos apbalvojumus ir saņēmis vairākkārt, kopumā trīs gados izcīnot desmit godalgas. Par iWALK plašu interesi ir izrādījuši daudzi mediji. Tas ir prezentēts populāros plašsaziņas līdzekļos, tostarp avīžu, televīzijas, radio un interneta rakstos, CBC un ABC TV kanālos (ASV), Global Television, CTV un citur.

2013.gadā iWALKFree veica būtiskys produkta uzlabojumus un ieviesa jaunās paaudzes brīvroku kruķi - iWALK2.0.

Pašreiz jau radīta 3. iWALK paaudze - iWALK3.0, kurš izstrādāts, lai būtu vieglāk apgūstama tā lietošana, produkts būtu ērtāks un efektīvāks. iWALK3.0 darbojas pēc tiem pašiem principiem kā īsta kāja!

Šis revolucionārais jaunais produkts tika prezentēts medicīnas profesionāļiem un saņēma lieliskas atsauksmes. Tas atkārtoti ieguva apbalvojumus Ziemeļamerikas lielākajā medicīnas ierīču tirdzniecības izstādē. ASV ortopēdi, podologi, fizioterapeiti un protēzisti ir vienisprātis, ka iWALK3.0 ir radījis revolūciju apakšējo ekstremitāšu rehabilitācijā.

Šodien tūkstošiem entuziastisku lietotāju ir pierādījuši iWALK efektivitāti un šī produkta radīšanas filozofiju - vienkārša ideja un vēlme nepieņemt esošo kārtību nereti noved līdz inovācijām, kas spēj būtiski mainīt un uzlabot kādu nozari.

 

Ortopēdija ir iemesls dzīvot Tentorio ģimenei. Šis jaunais uzņēmums, kas dibināts 2009. gadā, ir viņu aizraušanās rezultāts. Jauns izskats slēpj 50 gadu ilgu profesionalitātes, kaislības un panākumu pieredzi ortožu un rehabilitācijas jomā. Inovācijas un tradīcijas, pētniecība un gadu gaitā pilnveidoti materiāli - šīs iezīmes padara Tenortho par uzņēmumu, ar kuru var lepoties. Īsts “Made in Italy” ortožu ražotājs!
Viņu “Made in Italy” gars un vēlme piedāvāt progresīvus ortopēdiskos produktus ir Tenortho kompāniju raksturojošās iezīmes. Klients vienmēr ir uzmanības centrā, tāpēc produkti ir izstrādāti tikai viņa vajadzībām un prasībām, un nodrošina iespēju ātrāk atgūt fizisko veselību. Pastāvīgais dialogs ar nozares speciālistiem Tenortho ļauj nepārtraukti uzlabot savu produktu kvalitātes standartus.

 

CHRISOFIX®  kompānijas mērķis ir uzlabot cilvēku veselību, samazināt sāpes ekstremitātēs un paātrināt atveseļošanos pēc traumām vai specifiskām slimībām, izstrādājot pasaules līmeņa ortozes un ar tiem saistītos medicīniskos piederumus. Pamatojoties uz uzņēmuma 25 gadu pieredzi un pastāvīgām atsauksmēm no klientiem, CHRISOFIX® izstrādā, testē un ražo savus produktus kompānijas ražotnēs Šveicē un Ungārijā.


CHRISOFIX® pieder vairāki starptautiski nozares tendenču noteicēju patenti, un tiek gatavoti produkti jauniem patentiem. Pirmo patentu uz CHRISOFIX® tehnoloģiju 1995. gada beigās iesniedza Šveices ārsts K. Bolla, CHRISOFIX dibinātājs (Šafhauzena, Šveice). CHRISOFIX® produktu ražošanu 1997. gadā uzsāka Orkrisz (Budapešta, Ungārija). Kopš tā laika CHRISOFIX nepārtraukti paplašina savu produktu klāstu, izstrādājot jaunas, ar patentu aizsargātas ortožu tehnoloģijas.

 

 

TurkuazHealthcare dibināts 2000. gadā. Uzņēmums ir Turcijā vadošais medicīnas preču ražotājs, un veiksmīgi savu valsti pārstāv arī pasaules mērogā - 128 valstīs. Produktu ražošana un pētniecība notiek Stambulā (Turcijā), 18 000 kvadrātmetru rūpnīcā, kas darbojas saskaņā ar ISO 9001 standartiem. TurkuazHealthcare ražo un eksportē medicīnas produktus, dezinfekcijas un antiseptiskos produktus, bezrecepšu medikamentus, seksuālās veselības produktus, kosmētiku un personīgās higiēnas produktus. TurkuazHealthcare pieder pasaulē zināmi zīmoli - Konix (apdegumu gēli un pārsēji), KLY, Konicare, Mediseptica, Gynoseed, Gynotal un Joydrops.

Uzņēmums eksportē 70% saražoto preču un ir otrs lielākais Turcijas medicīnas preču eksportētājs. TurkuazHealthcare produktu kvalitāti apliecina starptautiski atzīti sertifikāti -  GMP (Labas ražošanas prakses) sertifikāts, ISO 13485: 2016 sertifikāts. Uzņēmums ražo CE sertificētus IIa, IIb un III klases produktus. TurkuazHealthcare ir viens no vadošajiem uzņēmumiem, kurš Eiropai ražo medicīnas produktus ar CE III klases ražošanas standartiem.